DLA KOGO?

Współczesna kobieta to nie tylko strażniczka domowego ogniska, siedząca w domu i tam wypełniająca swoje obowiązki. Nie zatraca się jedynie w domowych pieleszach, ale pragnie odkrywać świat dookoła i z pełną świadomością w nim uczestniczyć. Wiem, bo sama jestem kobietą.

Jesteśmy bowiem świadome swojej wartości, wiemy czego pragniemy i nie boimy się po to sięgać. Naszą największą zaletą jest umiejętność organizacji pracy i działania na wszystkich płaszczyznach życia - doskonale je ze sobą łącząc. A nic tak nie pomaga i nie dodaje pewności siebie jak wygodne, suche i pięknie wyglądające buty.

Nasz zespół pomyślał właśnie o takim komforcie i stworzył kolekcję kaloszy miejskich AVENEW, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagające z Was.

Kawa z koleżanką, zakupy,  spacery i zabawy z dzieckiem, wizyta u fryzjera, czy kosmetyczki- to miejsca, w których chcesz czuć się dobrze i wygodnie niezależnie od pory roku, czy pogody. W takich sytuacjach niezbędnymi okazują się praktyczne buty, które zadbają o twoje stopy podczas pluchy, deszczu a nawet śniegu i właśnie takie są nasze kalosze miejskie AVENEW

Buty zostały przetestowane i wypróbowane przez setki kobiet z naszego otoczenia, abyśmy mogli mieć pewność, że wypuszczamy na rynek produkt w 100% pewny i sprawdzony.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji, przetestowania butów i do zgłaszania swoich opinii na ich temat.
Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze i to dla Was chcemy się rozwijać.
                   Karolina
Zespół AVENEW